Dla architekta

Zapraszamy do współpracy architektów. Z przyjemnością pomożemy w urzeczywistnieniu wizji podłogi drewnianej użyczając naszej wiedzy, doświadczenia oraz dostępu do profesjonalnych środków i narzędzi.

Położenie podłogi drewnianej jest bardzo złożonym procesem. W trakcie projektowania i później kolejnych prac należy rozważyć wiele znaczących czynników i uporać się z pojawiającymi się, czasem zaskakującymi problemami. Jedynie wieloletnie doświadczenie i wiedza zapewniają końcowy sukces i zadowolenie z osiągniętego wyglądu oraz wieloletnią funkcjonalność położonej podłogi.

Nie musisz wiedzieć wszystkiego w zakresie podłóg drewnianych.

Masz gotowy projekt podłogi – zapraszamy – z przyjemnością zajmiemy się jego realizacją.

Wyjaśnimy, czym powinno charakteryzować się podłoże pod wybraną podłogę drewnianą oraz jak je wykonać. W przypadku problemu ze słabym podłożem doradzimy jego rozwiązanie (metody naprawy).

Wspólnie uzgodnimy najbardziej optymalny sposób montażu podłogi.

Na rynku jest dostępna szeroka gama gatunków drewna – każde z nich charakteryzuje się innymi właściwościami. Mnogość dostępnych gatunków drewna decyduje o szerokim zastosowaniu podłóg drewnianych – od budownictwa mieszkaniowego do dużych obiektów użyteczności publicznej. Jednakże właściwości poszczególnych gatunków decydują o możliwościach ich zastosowania. W zależności od przeznaczenia pomieszczenia, planowanego w nim natężenia ruchu i eksploatacji niektóre gatunki drewna sprawdzą się w nim, inne nie. Podobnie wygląda sprawa wykorzystania drewna na podłogę z ogrzewaniem podłogowym.

Wybrany rodzaj wykończenia podłogi (olejowanie, lakierowanie, woskowanie, barwienie podłogi) nadaje charakter i klimat projektowanemu pomieszczeniu, ale wybór zależy nie tylko od przeznaczenia podłogi, a również od indywidualnych preferencji projektanta.

Bardzo istotna jest także późniejsza pielęgnacja podłogi - stosowanie nieodpowiednich środków czyszczących i pielęgnujących powoduje niszczenie podłogi oraz pojawianie się wielu nieoczekiwanych/niespodziewanych problemów, które zniweczą wcześniej ciężko uzyskany efekt.

Dzieląc się naszą wiedzą doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Zapraszamy do naszego salonu, gdzie nasi pracownicy chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem.

Architektów zapraszamy do nawiązania współpracy.

Kontakt

Amar Parkiety
ul. Krynoliny 20
03-699 Warszawa
tel/fax: 22 743-16-10
kom: 516 039-871
kom: 516 039-870
e-mail : sklep@amarparkiety.pl

godziny otwarcia:
pon-pt: 9:00 - 17:00